top of page
  • Obrázek autoraVoita

Zpátky ve víru dění (APd11)

Dozvuky včerejška:

Katon, místo návštěvy dvou nemocnic, se hlásil ve dvou kancelářích. První byl místní soud, v jeho soukromém sporu. Druhá byl, inu... kancl IB (místní FBI). Předvolání, která se jen těžko odmítají. Ona 150 let stará Britská pravidla se přeci jen trochu změnila. Nyní se mnou musí být dnem i nocí a denně tajnejm hlásit, co a kde jsem tropil.

že se oni inspirovali u Pákistánské ISI?

jsou jak bratři

snídaně za pochodu

pln pracovní nasazení

přišpendlen

Je úžasné, jak dramatickou změnu dokáže v lokálním mikroklimatu vyvolat pouhých 70 kilometrů vzdušnou čarou. Nahoře na severu včera sluníčko žhnulo s nadšením rozpuku léta a po kopcích na okraji údolí se rozvalovalo několik neamibiciózních mraků. Tady dole v Pasighatu pod kopci servírují déšť s deštěm a k zákusku pro sichr víc deště.

Ne že by na tom sešlo, jelikož znovu míříme rovnou do továrny.

nové přírůstky

funkční části

nafukovací mašina

Technici mají odjet nočním vlakem a všichni jsou dneska napjatí, protože práce je všude pořád jako na kostele. Už včera se pracovalo přesčas, do devíti večer.

Výrobní linka už teoreticky jede, i když prakticky ještě, co vím, ozkoušená nebyla.

Dnešním cílem je instalace strojní sady na čištění vody, což vyžaduje další spoustu sváření a spájení trubek a exterminaci fontánek na všech možných místech. Ti dva technici ze západu jsou neuvěřitelně pracovití, ale i oni se zdají být zahlceni objemem zbývající práce.

jak je naplnit?

purifikační jednotka

první pokusy

Pozdě odpoledne je většina problému vyřešena, ale už nezbývá dostatek času k ozkoušení a dotažení celého výrobního procesu. Chlapi se budou muset smířit s ještě minimálně jednou nocí na lokální stravě.

Katon na plný pecky

úpravy trubek

ještě kousek chybí

Katon se mezitím vzdá a uzná, po týdnu extrémního zapojení, že návrat domů o deváté a následně strávení dvou hodin vařením a konzumací večeře není nejefektivnější využití jeho času. A tak jíme u rodičů v městském domě a o desáté už všichni (až na mě) spí.

25 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Česká zima

Comentários


Nezapomeň prosím poslat srdíčko, funguje jako ukazatel aktivity. A zvaž sdílení s kamarády. Díky!

bottom of page